V Palerme pre výtržnosti zatkli ôsmich fanúšikov

NETKY.SK • 11 Apríl 2016, 14:14 • 2 min

PALERMO - Polícia zatkla ôsmich fanúšikov už pred nedeľňajším futbalovým zápasom 32. kola talianskej Serie A medzi Palermom a Lazio Rím.

Výtržnosti fanúšikov vypukli v centre Palerma a pokračovali aj na štadióne, kde domáci fanúšikovia svetlicami prerušili stretnutie v oboch polčasoch. Informovala agentúra AP.

V druhom polčase musel rozhodca na päť minút prerušiť zápas, keď svetlica pristála neďaleko stredopoliara hostí Antonia Candrevu. Pokým sa situácia neupokojila, hádzali fanúšikovia Palerma na trávnik aj sedačky zo štadióna.

Okolo 300 fanúšikov protestovalo aj po zápase pred štadiónom, v reakcii na prehru 0:3 s Laziom. Palermo je namočené šesť kôl pred koncom do boja o udržanie, momentálne je na zostupovom 18. mieste so ziskom 28 bodov.