V derby francúzskej ligy PSG remizovalo s Monacom

NETKY.SK • 23 September 2013, 10:32 • 2 min

PARÍŽ - V záverečnom nedeľňajšom stretnutí 6. kola francúzskej futbalovej ligy sa Paríž SG rozišiel remízou 1:1 s AS Monaco.

Domáci sa už v 5. minúte zásluhou Zlatana Ibrahimoviča ujali vedenia, Kolumbijčan Radamel Falcao sa však v 20. minúte postaral o vyrovnanie a tento stav sa už nezmenil. Monaco tak zostalo na čele tabuľky s dvojbodovým náskokom práve pred Parížom SG.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 6. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1:

Lorient - Bordeaux 3:3 (2:3)
Góly: 23. Aboubakar, 45. Monnet-Paquet, 59. Diallo - 8. C. Diabaté (z pok. kopu), 24. Sertič, 31. Saivet