V derby francúzskej ligy Marseille prehralo s PSG 1:2

NETKY.SK • 7 Október 2013, 09:42 • 2 min

PARÍŽ - V záverečnom večernom stretnutí nedeľňajšieho 9. kola francúzskej futbalovej ligy zvíťazil Paríž St. Germain nad Marseille na jeho ihrisku 2:1.

Domáci sa v 43. minúte ujali vedenia, keď Ayew premenil pokutový kop, ale hostia, ktorí v tom čase hrali už bez vylúčeného Mottu, ešte do prestávky zásluhou Maxwella vyrovnali. O trojbodovom zisku Paríža rozhodol v 66. minúte Ibrahimovič z pokutového kopu. Na čele tabuľky je dvojica 21-bodových AS Monaco a Paríž St. Germain.

sumáre:
Olympique Marseille - Paríž St. Germain 1:2 (1:1)
Góly: 43. Ayew z pok. kopu - 45. Maxwell, 66. Ibrahimovič z pok. kopu, ČK: 31. Motta (Paríž), 34.000 divákov

Montpellier - Olympique Lyon 5:1 (2:0)
Góly: 17. a 68. V. Montaňo, 45. Mounier, 60. a 67. Cabella (prvý z pok. kopu) - 47. Lacazette, ČK: 82. Gonalons (Lyon)

Girondins Bordeaux - Sochaux 4:1 (2:1)
Góly: 70. a 89. Diabate, 21. Saivet (z pok. kopu), 38. Jussie - 17. Contout