V Brazílii opäť vyčíňali fanúšikovia

NETKY.SK • 5 Október 2014, 11:32 • 2 min

SAO PAOLO - Nedeľňajší zápas najvyššej brazílskej futbalovej súťaže medzi Goiasom a Figueirense museli na krátko prerušiť po tom, ako sa na tribúnach strhla bitka a jeden muž sa zranil.

Po strete fanúšikov na štadióne Serra Dourada zostal niekoľko minút ležať na zemi nehybne muž, pri ktorom vybuchla pravdepodobne doma vyrobená trhavina. Muž sa síce prebral, ale museli ho previezť do nemocnice. O jeho stave médiá neinformovali.

Násilie vypuklo v druhom polčase, keď sa na tribúnach strhla mela a situácia sa upokojila až po príchode polície. Rozhodca zápas prerušil a hráči sa snažili dohovoriť svojim fanúšikom, aby sa upokojili. Duel sa napokon skončil víťazstvom domácich 1:0.