V Bournemouthe vynútená zmena štvrtého rozhodcu

NETKY.SK • 2 Marec 2016, 10:05 • 2 min

BOURNEMOUTH - Menšia rozhodcovská dráma sprevádzala záver prvého polčasu utorkového zápasu najvyššej anglickej futbalovej súťaže medzi Bournemouthom a Southamptonom.

Štvrtý člen tímu arbitrov Kevin Friend pri striedačke hostí spadol, udrel si udrel tvár o konštrukciu a po ošetrení tržnej rany na nose ho otraseného previezli do nemocnice. Jeho miesto zaujal Dean Treleaven, ktorý sedel v hľadisku ako divák a má zodpovedajúcu kvalifikáciu. Nepredvídateľná udalosť spôsobila posun začiatku druhého polčasu o päť minút.

"Sedel som na lavičke, keď k nám podišiel štvrtý rozhodca, spadol, udrel si nos a ocitol sa na zemi. Zhruba päť sekúnd o sebe vôbec nevedel," popísal tréner Southamptonu Ronald Koeman. Jeho zverenci prehrali 0:2.