V atraktívnom futsalovom dueli tím Pineroly zdolal Slovan a vyrovnal stav semifinálovej série

NETKY.SK • 28 Apríl 2018, 09:39 • 2 min

BRATISLAVA - V druhom semifinálovom zápase VARTA Futsal ligy zvíťazil tím Pinerola Futsal 1994 nad Slovanom Bratislava 4:2 a vyrovnal stav série na 1:1. Najbližší zápas s poradovým číslom tri odohrajú bratislavskí rivali v stredu 2. mája o 19-tej hodine.

Výsledok a program 2. semifinálových zápasov VARTA Futsal ligy:

Pinerola Futsal 1994 Bratislava – ŠK Slovan Bratislava Futsal  4:2 (1:2) – na zápasy 1:1

góly: Valdemir Da Silva, Victor Seiji Martins De Souza, Rafael Carvalho Dos Santos, Hájek – Haľko, Rafaj
ŽK: Valdemir Da Silva, Marušinec, Wesley Estevao Dos Santos
1000 divákov

Séria pokračuje 2. 5. 2018 o 19.00 h opäť v Interhale na Pasienkoch

V zaplnenej Hant Aréne to bol zápas rozdielnych polčasov.  V prvom dejstve dominoval Slovan, keď v 15. minúte viedol  2:0 (góly - Haľko a Rafaj). S výsledkom nebola spokojná brazílsko-pinerolácka štvorka a postupne, od 18. do 29. minúty, otočila zápas. Posupne Valdemír, potom Wesley a nakoniec Rafa zmenili skóre z 0:2 na 3:2. Na konečných 4:2 z druhého pokutového kopu, upravil ľavonohý Hájek.

Zápas mal svoju kvalitu, hráči aj napriek tomu, že sa hralo svižne, tvrdo a hlavne o finále, sa navzájom rešpektovali, za čo patrí obom tímom pochvala.
Zaujímavosťou zápasu bola neúčasť 3. rozhodcu na zápase, hoci v ÚS Exekutíva neavizovala zmenu. Rozhodca Belavý, ktorý bol na strane lavičiek, svoju úlohu s prehľadom zvládol, hoci tam bol sám.