V Argentíne nedohrali duel Arsenal - Aldosivi pre nepokoje na tribúnach

NETKY.SK • 31 Marec 2015, 09:12 • 2 min

BUENOS AIRES - Duel 7. kola najvyššej argentínskej futbalovej súťaže medzi domácim Arsenalom a Aldosivi musel rozhodca v 30. minúte za stavu 0:1 prerušiť pre nepokoje na tribúnach.

Výtržnosti fanúšikov prerástli do konfliktu s políciou. Argentínska futbalová asociácia určí nový termín, v ktorom sa odohrá zvyšných 60 minút stretnutia. Incident odštartoval už pred štadiónom Julia H Grondonu, keď sa do seba pustili rôzne frakcie fanúšikov Arsenalu. Na to reagovali bezpečnostné zložky, ktoré sa snažili rozohnať chuligánov. Polícia musela použiť gumené projektily, fanúšikovia hádzali kamene a konflikt sa presunul na tribúny štadióna. "Polícia mi nevie zaručiť, že nepríde k ďalším problémom, takže musím zápas prerušiť," povedal rozhodca Ariel Penel.