USA zvíťazilo nad Tureckom v príprave, Nemci iba remizovali s Kamerunom

NETKY.SK • 2 Jún 2014, 07:38 • 2 min

BRATISLAVA - Futbalisti USA zvíťazili v nedeľňajšom prípravnom zápase pred štartom majstrovstiev sveta v Brazílii nad Tureckom 2:1. Predtým si zámorský tím poradil 2:0 s Azerbajdžanom.

Nemecko si do Mönchengladbachu pozvalo Kamerun a od 62. minúty prehrávalo po góle Samuela Eto'oa. Už o štyri minúty neskôr však vyrovnal Thomas Müller a obrat zariadil v 71. minúte Andre Schürrle. Domáci sa však uspokojili, čo v 78. minúte využil Eric-Maxim Choupo-Moting a vyrovnal na konečných 2:2.

Švédi bez svojej útočnej hviezdy Zlatana Ibrahimoviča nestačili na belgického účastníka MS a podľahli mu v Štokholme 0:2.

O 21.00 h sa začal duel Francúzsko - Paraguaj (v Nice).

sumáre - prípravné zápasy:
Harrison:
USA - Turecko 2:1 (1:0)
Góly: 26. Johnson, 52. Dempsey - 90. Inan (z 11 m)

Honduras - Izrael 2:4 (0:1)
Góly: 47. Espinoza, 83. Costly - 34. Zahavi, 53. Figueroa (vl.), 60. Damari, 74. Vermouth