Tybor získal body do rebríčka UCI

NETKY.SK • 22 September 2013, 09:07 • 2 min

PRAHA - Patrik Tybor skončil šiesty na Bohemia Tour 2013.

Slovenský cyklista Patrik Tybor obsadil 6. miesto na pretekoch Bohemia Tour z Českých Budějovíc do Prahy (160,1 km). Cyklistovi Dukly Trenčín Trek pribudlo na konto 8 bodov do rebríčka UCI. Preteky vyhral Rakúšan Josef Benetseder. Pre Tybora bola Bohemia Tour generálkou na budúcotýždňové majstrovstvá sveta vo Florencii.

Výsledky - cyklistické preteky Bohemia Tour (České Budějovice - Praha, 160,1 km):
1. Josef Benetseder (Rak.) 3:50:40 h, 2. Dejan Bajt (Slovin.), 3. Jiří Polnický, 4. František Raboň, 5. Tomáš Okrouhlický (všetci ČR) všetci čas ako víťaz, 6. Patrik Tybor (SR/Dukla Trenčín Trek) +20 s, ... 11. Marek Čanecký (SR/RSC Amplatz) +40, 33. Róbert Malík (SR/CK Epic Dohňany) +9:47 min