Trio Slovákov zo Spartaka Moskva prispelo k bodu v Čeľabinsku

NETKY.SK • 26 Október 2010, 07:20 • 2 min

Trojica slovenských hokejistov zo Spartaka Moskva prispela v pondelkovom programe Kontinentálnej hokejovej ligy k zisku jedného bodu na ľade Traktora Čeľabinsk.
      Štefan Ružička po prihrávke od Branka Radivojeviča najskôr otvoril skóre a päť minút pred koncom tretej tretiny prihral na vyrovnávajúci gól Ivana Baranku. O konečnom triumfe domácich 4:3 nakoniec v 3. minúte predĺženia rozhodol Jevgenij Kuznecov.
      Bodovo sa presadil aj Juraj Mikúš, ktorý asistoval pri jedinom góle Dinama Riga v neúspešnom dueli s Dinamom Moskva (1:3).

Výsledky: Metallurg Magnitogorsk - Severstaľ Čerepovec 8:3, Salavat Julajev UFA - SKA Peterohrad 4:3 pp a sn, Traktor Čeľabinsk - Spartak Moskva 4:3 pp (za hostí Ružička 1+1, Baranka 1+0, Radivojevič 0+1), CSKA Moskva - Viťaz Čechov 3:1, Dinamo Riga - Dinamo Moskva 1:3 (za hostí Mikúš 0+1)