Tri asistencie Demitru pomohli Jaroslavli k výhre nad Mytišči 6:5

NETKY.SK • 20 September 2010, 07:17 • 2 min

V nedeľňajších zápasoch hokejovej KHL sa zo Slovákov najviac darilo Pavlovi Demitrovi, ktorý si v zápase Jaroslavľ - Atlant Mytišči 6:5 po predĺžení pripísal na svoje konto tri asistencie, pričom po jeho tretej gólovej prihrávke rozhodol o víťazstve Jaroslavli v predĺžení Guskov. Jednu asistenciu si do štatistík pripísal pri víťazstve 3:1 nad Mansijskom obranca Dinama Moskva Dominik Graňák. V poslednom zápase dňa vyhrala Kazaň na ľade Rigy 5:4 po samostatných nájazdoch, domácim nepomohla asistencia Tomáša Surového.

výsledky:
      Dinamo Moskva - Jugra Chanty Mansijsk 3:1 /D. Graňák (Dinamo) 0+1/, Barys Astana - Novokuzneck 4:1, Avangard Omsk - Salavat Ufa 5:4 pp a sn, Lokomotiv Jaroslavľ - Atlant Mytišči 6:5 pp /P. Demitra (Jaroslavľ) 0+3/, Neftechimik Nižnekamsk - Jekaterinburg 5:4, SKA Petrohrad - Torpedo Nižnyj Novgorod 2:3 pp, Dinamo Riga - Bars Kazaň 4:5 pp a sn /za domácich Surový 0+1/