AKTUALIZOVANÉ Trenčín v pohári šokujúco vypadol v Medzeve!

NETKY.SK • 27 September 2017, 17:41 • 2 min

BRATISLAVA - Futbalisti AS Trenčín prekvapujúco vypadli už v šestnásťfinále 49. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018. Do osemfinále po stredajšom víťazstve 1:0 postúpil ich súper - MFK Spartak Medzev, ktorý pôsobí v IV. lige skupiny Východ.

Medzev sa stal postrachom fortunaligistov, keď v 3. kole vyradil v rozstrele z 11 m aj FK Senica (1:1 po 90. min.-pozn.). O prekvapenie sa postaral už v 3. minúte gól Radoslava Gondoľa.

Pomerne výrazne sa vytrápil aj majster zo Žiliny, ktorý ale napokon v 4. kole zdolal Odevu Lipany 2:1, keď po polčase prehrával 0:1. Medzi šestnástku najlepších ide aj Dunajská Streda po výhre 3:1 nad Hrušovanmi, resp. Trnava po výhre 1:0 v Námestove. Bez problémov postúpil MFK Ružomberok po víťazstve 7:0 nad TJ Družstevník Belá-Dulice.

Dva zápasy šestnásťfinále MFK Snina - MFK Zemplín Michalovce a FK Soľ – FK Železiarne Podbrezová sa odohrajú ešte 4. októbra, osemfinále je na programe v stredu 18. októbra.