Trenčín prehral v príprave so Spartou Praha 3:6

NETKY.SK • 21 Január 2014, 13:01 • 2 min

PRAHA - Futbalisti AS Trenčín prehrali v prvom z dvoch utorňajších prípravných stretnutí so Spartou Praha 3:6.

Skóre duelu otvoril už v 1. minúte Malec. Po polčase, ktorý vyhrala Sparta 2:1, sa roztrhlo vrece s gólmi. Trenčania začali s českým vicemajstrom strácať krok a v závere stretnutia len korigovali zásluhou Gina van Kessela a Patrika Mišáka na konečných 3:6 z ich pohľadu.

prípravný zápas:
Sparta Praha - AS Trenčín 6:3 (2:1)
Góly: 40., 57. Lafata (prvý z 11 m) 34. Švejdík, 64. Rundič (vlastný), 66. Kadeřábek, 83. Juliš - 1. Malec, 77. Van Kessel, 82. Mišák