Tottenham po remíze 1:1 s Chelsea vedie na čele tabuľky

NETKY.SK • 28 September 2013, 16:19 • 2 min

LONDÝN - Arsenal Londýn odohrá večerný duel na pôde Swansea.

Futbalisti Tottenhamu Hotspur remizovali v úvodnom sobotňajšom zápase 6. kola anglickej Premier League v londýnskom derby s FC Chelsea 1:1. "Kohúti" sa dostali na čelo neúplnej tabuľky o bod pred Arsenal Londýn, ktorý má k dobrú večerný duel na pôde Swansea.
Tottenham sa na White Hart Lane ujal vedenia v 19. minúte zásluhou islandského útočníka Gylfiho Sigurdssona, konečnú deľbu bodov zariadil v druhom polčase obranca John Terry. Hostia dohrávali s desiatimi hráčmi, v 81. minúte musel ísť po druhej žltej karte predčasne do kabín španielsky útočník Fernando Torres.