TL: Žilina so štvrtým víťazstvom v sérii

NETKY.SK • 21 Október 2016, 08:39 • 2 min

PIEŠŤANY - Hokejisti HK Orange 20 na vlastnom ľade nestačili na hráčov Žiliny, podľahli im 0:3 vo štvrtkovom zápase 14. kola slovenskej Tipsport ligy.

Diváci v Piešťanoch veľa vzrušenia nezažili, keď "vlci" o svojom triumfe rozhodli už v prvej tretine v rozmedzí dvoch minút. Najprv sa v 13. min presadil Marcel Holovič, o 48 sekúnd nadviazal Filip Ondruš a skóre duelu uzatvoril v 15. min v presilovej hre obranca Daniel Brejčák. Žilinčania dosiahli štvrté víťazstvo v sérii a posunuli sa na siedme miesto v ligovej tabuľke, sú o skóre pred Zvolenom. Mladíci v ročníku 2016/2017 proti účastníkom najvyššej súťaže neuspeli ani raz.

Hokej - Tipsport liga 2016/2017 - 14. kolo - štvrtok:

HK Orange 20 - MsHK Doxxbet Žilina 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
Góly: 13. Holovič (E. Švec, Švihálek), 13. F. Ondruš (E. Švec, Gmitter), 15. D. Brejčák (R. Konečný, Drábek)
Vylúčení: 5:2 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Majling - Kacej, Gegáň, 137 divákov

HK Orange 20: Durný - Hain, D. Trška, Košecký, Jendroľ, Bdžoch, J. Danko, Pokorný, Hedera - Marek Hecl, Sádecký, Pataky - L. Žiak, Oško, D. Pätoprstý - Marek Sloboda, M. Murín, Váňa - Vybíral, N. Jaško, A. Liška
Žilina: T. Tomek - D. Rehák, P. Mikuš, Kříž, D. Brejčák, Macejko, Drábek, Prokop, Gutwald - Matis, Marek Hovorka, L. Handlovský - J. Jurík, Húževka, Rogoň - Švihálek, Holovič, R. Konečný - Gmitter, F. Ondruš, E. Švec