TL: Trenčín si poradil so Skalicou

NETKY.SK • 17 November 2015, 17:50 • 2 min

TRENČÍN - Hokejisti Dukly Trenčín si v utorňajšom dueli 22. kola hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 poradili na domácom ľade s HK 36 Skalica 3:1.

Favorizovaní domáci museli otočiť nepriaznivý stav, nakoľko tím zo Záhoria sa v druhej tretine ujal vedenia zásluhou bývalého slovenského reprezentanta Miroslava Zálešáka, ktorý sa z anglického klubu Swindon Wildcats vrátil do rodnej Skalice. Ešte v prostrednej časti vyrovnal trenčiansky obranca Tomáš Nechala. O víťazstve hokejistov Dukly rozhodlo 75 sekúnd záverečnej tretiny, počas ktorých sa v 50. a v 51. min presadili Denis Hudec a Radek Dlouhý.

Hokej - Tipsport liga 2015/2016 - 22. kolo - utorok:

Dukla Trenčín - HK 36 Skalica 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 32. Nechala (L. Novák), 50. D. Hudec (J. Švec), 51. R. Dlouhý (Michal Hlinka, L. Novák) - 28. Zálešák (Mickievics, Opalek)
Vylúčení: 3:7 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel - Bednár, Holienka, 1820 divákov
Trenčín: Kutej - D. Rehák, Richard Pavlikovský, Hatala, Drgoň, Ryzák, Holenda, Koyš, Nechala - Michal Hlinka, R. Dlouhý, L. Novák - T. Melichárek, Róbert Petrovický, J. Gašparovič - D. Hudec, J. Švec, Šišovský - M. Jakúbek, J. Zlocha, Vozdecký
Skalica: Romančík - Ďurák, Barák, Opalek, Jan Novák, Polata, Jaborník, Brodek, Zukal - D. Pašek, R. Školiak, Zálešák - Lantoš, Brendl, Komínek - L. Klíma, K. Jass, Korytko - Rožník, Mickievics, Bezúch