Tím bratov Velitsovcov prepustil Američana Leipheimera
Tím bratov Velitsovcov prepustil Američana Leipheimera - Ostatné športy Leipheimer priznal, že v minulosti užíval zakázané prostriedky. V súvislosti s dopingovou aférou Lancea Armstronga sa cyklistický tím Omega Pharma-Quickstep rozlúčil s Američanom Levi

Leipheimer priznal, že v minulosti užíval zakázané prostriedky.
V súvislosti s dopingovou aférou Lancea Armstronga sa cyklistický tím Omega Pharma-Quickstep rozlúčil s Američanom Levim Leipheimerom.
"Jeho zmluvu sme s okamžitou platnosťou ukončili," informoval zamestnávateľ slovenskej bratskej dvojice Petra a Martina Velitsovcov.
Leipheimer priznal počas vypočúvania Antidopingovou agentúrou USA (USADA), že v minulosti ako jazdec tímu US Postal užíval zakázané prostriedky a vypovedal aj proti svojmu bývalému kapitánovi.
Zdroj: TASR
Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš
účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.
Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR
Našli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk