Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
13. apr. 2021Aleš
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Súrodenci vyšli po 10 rokoch z bytu
Súrodenci vyšli po 10 rokoch z bytu
13.01.2021 14:41 Zaujímavosti
Traja súrodenci 10 rokov zamknutí v byte
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
13.01.2021 14:41 Zaujímavosti

Traja súrodenci 10 rokov zamknutí v byteNezvyčajný prípad z Indie zaujal celý svet. Traja súrodenci sa po smrti svojej matky zamkli v jednej izbe bytu v meste Rajkot a odmietali vyjsť von. Nereagovali ani na prosby otca.


Nezvyčajný prípad z Indie zaujal celý svet. Traja súrodenci sa po smrti svojej matky zamkli v jednej izbe bytu v meste Rajkot a odmietali vyjsť von. Nereagovali ani na prosby otca.

V nedeľu ich zachránila mimovládna organizácia v oblasti RajkotSpráva z Times of India spomína, že keď členovia mimovládnej organizácie Saathi Sena Gruop vnikli do ich izby, páchlo to ľudskými fekáliami, okolo boli roztrúsené noviny, po celej zemi ležalo zatuchnuté jedlo.

 

 

Podľa ich otca, Mehtu, sa jeho deti zamkli v miestnosti po tom, čo ich matka pred asi 10 rokmi zomrela.

 

"Moji obaja synovia sa zavreli do miestnosti a potom, čo ich matka pred asi 10 rokmi zomrela," uviedol  ich otec pre Times of India.

 

Ich otec, zamestnanec štátnej správy na dôchodku, žil v rovnakom dome. Jedlo im nechával pred ich izbou.

Dokonca tvrdil, že sa domnieva, že jeho deti niekto preklial, verí totiž v čiernu mágiu.

 

 

Spoločnosť najviac zaráža vzdelanie troch súrodencov. Ich akademické kvalifikácie, konkrétne právnický titul, magisterský titul z psychológie a ďaľší zo súrodencov bol ekonóm.

 

 " Keď členovia organizácie otvorili dvere, sestra neustále prosila o jedlo pre svojich bratov," uviedol zakladateľ mimovládnej organizácie Jalpy Patel.


Podľa neho, mimovládnej organizácii zavolali susedia s informáciou, že rodinní príslušníci Mehtya už roky nevyšli z bytu.

Súrodenci napriek klopaniu dlho neotvárali dvere. Dobrovoľníci potom vylomili dvere.

 

" Súrodenci nie sú mentálne postihnutí, pretože boli schopní pochopiť, na čo sme sa ich pýtali." Z úmrtia svojej matky utpeli ťažkú traumu, “uviedol Patel, ktorého citoval Times of India.

Patel im zavolal holiča a nechali sa ostrihať.  Potom sa kúpali a dostali čerstvé oblečenie.

 

 

 

 

 

 

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: IndiaTV / Netky Kristýna Peštová

Foto:  IndiaTVNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok