Stoch okorenil svoju premiéru v drese PAOK Solún gólom

NETKY.SK • 11 August 2013, 10:08 • 2 min

ATÉNY - Dvadsaťtriročný krídelník v sobotňajšom prípravnom stretnutí proti Kalloni F.C. zaznamenal v 57. minúte svoj premiérový gól. Ani to však jeho tímu nestačilo a pripísal si prehru 1:3.

Slovenskému futbalistovi Miroslavovi Stochovi vyšiel debut v drese gréckeho tímu PAOK Solún najlepším možným spôsobom.

Stoch prišiel do PAOK Solún na ročné hosťovanie z tureckého Fenerbahce Istanbul, za ktorý odohral 73 zápasov a strelil 14 gólov. Jeho presný ligový zásah do siete Gencerbirligi mu vyniesol Cenu Ferenca Puskása za najkrajší gól v roku 2012. Po viacerých medializovaných "aférach" ale vypadol z kádra slovenskej futbalovej reprezentácie.