Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
31. jan. 2023Emil
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Štefan Harabin, líder strany Vlasť v posledných parlamentných voľbách.
Štefan Harabin, líder strany Vlasť v posledných parlamentných voľbách.
14.05.2020 13:25 Environetky
Štefan Harabin predostrel riziká, ktoré so sebou prináša 5G sieť
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
14.05.2020 13:25 Environetky

Štefan Harabin predostrel riziká, ktoré so sebou prináša 5G sieťAko popredná osobnosť za politickú stranu Vlasť vyzval Štefan Harabin Národnú radu (NR) SR, aby v záujme ochrany ľudí na Slovensku pred možnou rakovinou pozastavila zavádzanie 5G siete aspoň do času, kým sa nepreverí jej bezpečnosť.


Hrozba bola zistená už v roku 2011

Nejde tu však "len" o zdravie ľudí a občanov Slovenskej republiky. 5G siete majú v krajinách, kde sa zavádzajú, fatálny vplyv aj na miestny ekosystém. Medzinárodná agentúra na výskum rakoviny už v roku 2011 klasifikovala rádiofrekvenčné žiarenie ako možný karcinogén skupiny 2B. "Medzičasom sa dôkazy posilnili ďalším výskumom, preto rádiofrekvenčné žiarenie už môže byť jednoznačne klasifikovane ako ľudský karcinogén, skupina 1," vysvetľuje vo videu Štefan Harabin.

 

 

Skúšobné zavádzanie dopadlo katastrofálne 

"V naliehavej vyzve v septembri 2017 už 260 vedcov a lekárov požaduje moratórium na zavádzanie 5G, kým sa zdravotné riziká tejto technológie komplexne nevyšetria nezávislými špecialistami," pokračuje Harabin. Ďalej predostrel, že v oblastiach, kde sa skúšobne zavádzajú 5G siete hynú vtáci či vysychajú stromy. Na ľudské telo to má tiež nežiadúce účinky, a síce človek sa cíti chorobne a vyčerpane. 

 

EÚ by to tak chcela 

"Slovenský regulačný úrad, ktorý vydáva licencie telekomunikačným operátorom, dokonca, ani len nemá kompetencie posudzovať zdravotné vplyvy elektromagnetického žiarenia. Jeho predstavitelia tvrdia, že 5G zaviesť musíme, pretože sme to sľúbili Bruselu," predostrel súčasný volebný líder strany Vlasť.

 

 

Podľa jeho slov nemusíme Bruselu nič sľubovať, najmä ak ide o možné prepuknutie rakoviny u ľudí. "Máme právo žiadať ochranu zdravia a životov a zrušiť výberové konanie na licencie pre 5G siete, ktoré sa má uzavrieť koncom mája a bolo vypísané bez odborno-vedeckých analýz."

 

Ktoré krajiny sa proti 5G sieti už postavili, a ako by Štefan Harabin postupoval v prípade Slovenska? Na tieto otázky dostanete odpoveď v nasledovnom videu.

 

 

Štefan Harabin už rozoberal túto problematiku aj v článku Môže spôsobovať 5G sieť zdravotné problémy?

 

 reklama


reklama


Zdroj: Netky Lukáš Čief

Foto:  Netky Maroš Bednár, TASR, PixabayNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
ad
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok