Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
5. dec. 2021Oto
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Andrej Gajdoš a Ján Mičovský
Andrej Gajdoš a Ján Mičovský
09.06.2021 13:28 Domov
Štátny tajomník agrorezortu Andrej Gajdoš končí na vlastnú žiadosť vo svojej funkcii
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
09.06.2021 13:28 Domov

Štátny tajomník agrorezortu Andrej Gajdoš končí na vlastnú žiadosť vo svojej funkciiBRATISLAVA - Druhý štátny tajomník agrorezortu Andrej Gajdoš požiadal v utorok na vlastnú žiadosť o uvoľnenie z funkcie.


Dnes na rokovaní vlády kabinet schválil návrh na jeho odvolanie. Gajdoš pôsobil v agrorezorte od 12. augusta 2020, keď ho schválila vláda na návrh vtedajšieho ministra pôdohospodárstva Jána Mičovského. Meno Gajdošovho nástupcu ešte na rokovaní nepadlo, takže jediným štátnym tajomníkom rezortu pôdohospodárstva ostáva Martin Fecko.

 

 

Súvisiaci článok: REPORTÁŽ: Prezidentka prijala demisiu Mičovského, za nového ministra pôdohospodárstva vymenovala Vlčana

Andrej Gajdoš pôsobil vo funkcii štátneho tajomníka agrorezortu takmer 10 mesiacov. Ministerstvo reprezentoval na domácej, ale aj zahraničnej úrovni. S bývalým ministrom Jánom Mičovským sa pravidelne zúčastňoval na rokovaniach Rady ministrov Európskej únie pre poľnohospodárstvo a rybolov, kde agrorezort zastupoval pri nastavovaní kľúčových riešení budúcej Spoločnej poľnohospodárskej politiky.

 

Čomu sa venoval?

Gajdoš sa na rezorte venoval najmä pôdohospodárskym témam, Pôdohospodárskej platobnej agentúre, budúcej Spoločnej poľnohospodárskej politike, oblastiam súvisiacim s podporou slovenského pôdohospodárstva a koordinoval prípravu Koncepcie pôdohospodárstva do roku 2035.
 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky KP/ SITA

Foto:  FacebookNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok