St. Louis bez Haláka na pokraji vyradenia, Devils zdolali Flyers a vedú 2:1

NETKY.SK • 4 Máj 2012, 07:07 • 2 min

St. Louis bez Haláka na pokraji vyradenia, Devils zdolali Flyers a vedú 2 1 - Hokej Hokejisti New Jersey Devils zvíťazili v treťom súboji 2.

Hokejisti New Jersey Devils zvíťazili v treťom súboji 2. kola play off zámorskej NHL na domácom ľade nad Philadelphiou Flyers 4:3 po predĺžení a v sérii sa ujali vedenia 2:1. O triumfe "diablov" rozhodol v 18. minúte predĺženia Alexej Ponikarovskij, ktorý bekhendom po vlastnej dorážke prekonal brankára hostí Iľju Bryzgalova.
      Na pokraji vyradenia sa ocitli hráči St. Louis, ktorí stále bez slovenského brankára Jaroslava Haláka prehrali v Los Angeles 2:4. Kings vedú v sérii už 3:0 a od postupu do finále Západnej konferencie ich delí jediné víťazstvo.