Sparta s tromi Slovákmi vyhrala v Lotyšsku presvedčivo 3:0

NETKY.SK • 14 Júl 2010, 08:23 • 2 min

Traja slovenskí futbalisti prispeli k presvedčivému víťazstvu českého majstra Sparty Praha v prvom zápase 2. predkola Ligy majstrov na pôde lotyšského Liepajas Metalurgs 3:0.
      Igor Žofčák i Juraj Kucka nastúpili v základnej zostave a odohrali 65, resp. 75 minút, prvý menovaný asistoval prihrávkou na vedúci gól Kadleca. Útočník Miloš Lačný sa do hry dostal ako striedajúci hráč v 83. minúte.
      Ďalší Slovák Dušan Švento sa objavil v základnej zostave rakúskeho majstra Red Bull Salzburg, ktorý deklasoval HB Torshavn z Faerských ostrovov 5:0. Slovenský stredopoliar odohral 60 minút. V súboji estónskej Levadie Tallin s maďarským Debrecínom sa zrodila remíza 1:1, keď hostia vyrovnali v úplnom závere.