Sparta Praha porazila Hradec Králové 3:0, Cingel 1+0, Réway 0+1

NETKY.SK • 12 Marec 2015, 08:36 • 2 min

PRAHA – V prvom zápase štvrťfinále play off najvyššej českej hokejovej ligy prehrala Kometa Brno na domácom ľade so Zlínom 2:3 po predĺžení.

V poslednej minúte odvolali domáci z bránky slovenského gólmana Mareka Čiliaka a po oddychovom čase sa im jedenásť sekúnd pred koncom posledného dejstva podarilo v presilovke vybojovať predĺženie. V ňom však Zdeněk Okál rozhodol o triumfe hostí.

V ďalšom stretnutí si Sparta Praha aj vďaka gólu Lukáša Cingela a asistencie Martina Réwaya poradila s Hradcom Králové 3:0.