Španielsko - Taliansko 0:0 po 1. polčase, zostavy zápasu C-skupiny

NETKY.SK • 10 Jún 2012, 19:03 • 2 min

Španielsko - Taliansko 0 0 po 1. polčase, zostavy zápasu C-skupiny - Futbal Španielska futbalová reprezentácia hrala po prvom polčase nedeľňajšieho zápasu C-skupiny majstrovstiev Európy s Talianskom bez gólov.

Španielska futbalová reprezentácia hrala po prvom polčase nedeľňajšieho zápasu C-skupiny majstrovstiev Európy s Talianskom bez gólov. Úradujúci svetoví i európski šampióni mali loptu častejšie na kopačkách, no narážali na nepriepustnú defenzívu Talianov, ktorí hrozili predovšetkým zo štandardných situácií a protiútokov. Najbližšie ku gólu bol v úplnom závere prvej štyridsaťpäťminútovky Thiago Motta, hlavičku legionára Paríža St. Germain však reflexívne vyrazil brankár Iker Casillas.
C-skupina, 1. kolo: Španielsko - Taliansko 0:0 po 1. polčase Rozhodcovia: Kassai - Erős, Ring (všetci Maď.), ŽK: Balotelli (Tal.), 40.000 divákov. zostavy a striedania: Španielsko: Casillas - Arbeloa, Pique, Ramos, Alba - Xavi, Busquets, Alonso - Silva, Fabregas, Iniesta Taliansko: Buffon - Chiellini, De Rossi, Bonucci - Giaccherini, Marchisio, Pirlo, Motta, Maggio - Cassano, Balotelli