Španielsko nastrieľalo 4 góly Ukrajine, Nemci iba remizovali so Švajčiarskom

NETKY.SK • 7 September 2020, 10:14 • 2 min

EURÓPA- V druhých zápasoch Ligy Národov sa Španielsko pohralo s Ukrajinou, Nemecko iba s ďalšou remízou.

Skupina A

V stretnutí Španielska a Ukrajiny padali góly od prvých minúť, prvé dva strelil obránca Sergio Ramos a tretí gól pridal mladučký talent Barcelony Ansu Fati. Po zmene strán sa presadila ešte nová posila Manchestru City Ferran Torres. V druhom zápase skupiny A sa v 14. minúte presadil İlkay Gündoğan a tak isto ako proti Španielsku, Nemci dlho držali jednogólový náskok. Ale v  58. minúte vyrovnal Silvan Widmer a vyrovnal skóre na záverečných 1:1.

Príspevok, ktorý zdieľa Sergio Ramos (@sergioramos),

Skupina B

V zápasoch skupiny B Wales porazil Bulharsko 1:0, Wales sa presadil až v 94. minúte zásluhou Neca Williamsa. Fínsko porazilo Írsko, Rusko zdolalo v prestrelke domáce Maďarsko 3:2 a Turecko odohralo bezgólovuú remízu so Srbskom.

Skupina C a D

V zápasoch skupiny C sa Slovinsku podarilo zdolať Moldavsko 1:0 a Grécko porazilo Kosovo 2:1.

V skupine D Faerské Ostrovy porazili domácu Andoru a Malta remizovala s Lotyšskom.