Slovensko - Dánsko 1:2 v prípravnom zápase v Trnave

NETKY.SK • 30 Marec 2011, 07:54 • 2 min

Slovensko - Dánsko 1 2 v prípravnom zápase v Trnave - Futbal Slovenskí futbalisti prehrali v utorňajšom prípravnom zápase s Dánskom v Trnave 1 2. Zverenci trénera Vladimíra Weissa sa najbližšie stretnú v ostrom kvalifikačnom boji o EURO 2012, keď v domáco

Slovenskí futbalisti prehrali v utorňajšom prípravnom zápase s Dánskom v Trnave 1:2. Zverenci trénera Vladimíra Weissa sa najbližšie stretnú v ostrom kvalifikačnom boji o EURO 2012, keď v domácom prostredí privítajú 4. júna Andorru.

Na Štadióne Antona Malatinského sa dostali do vedenia hráči kouča Mortena Olsena po vlastnom góle Kornela Salátu v 3. minúte, Slováci ešte do prestávky vyrovnali vďaka Filipovi Hološkovi. V druhom dejstve o triumfe hostí rozhodol gólom v 72. minúte Michael Krohn-Dehli. Slováci potvrdili, že sa im v prípravných zápasoch pod Weissovým vedením nedarí, majú v nich bilanciu 3 výhry, 3 remízy a 9 prehier.