Slovan v príprave zvíťazil v Prahe nad Slaviou aj bez Šatana

NETKY.SK • 25 Júl 2013, 20:38 • 2 min

PRAHA - Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy HC Slovan Bratislava zvíťazil vo štvrtkovom prvom prípravnom stretnutí pred štartom novej sezóny 2013/2014 v pražskom Edene nad českým extraligistom HC Slavia Praha 2:1.

Skóre duelu otvoril desať sekúnd pred koncom prvej časti hry Jaroslav Bednář. "Belasí" otočili vývoj stretnutia v druhej tretine, keď sa už štyri minúty po jej začiatku presadil obranca Vladimír Mihálik. O tri minúty neskôr už Slovan viedol Sersenovou zásluhou 2:1. V treťom dejstve gól nepadol.

HC Slavia Praha (ČR) - HC Slovan Bratislava (SR) 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Góly: 20. Jaroslav Bednář - 34. V. Mihálik (Ölvecký), 37. Sersen (Bartovič, Netík)