KHL: Slovan mal v Podoľsku skvelý vstup do zápasu, ale aj veľa smoly v závere

NETKY.SK • 21 November 2017, 22:26 • 2 min

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v utorňajšom domácom zápase KHL s Viťazom Podoľsk 4:5 po predĺžení. V tabuľke Západnej konferencie tak zostávajú na 12. mieste, s trojbodovou stratou práve na Podoľsk.

Domáci viedli po prvej tretine po dvoch góloch Zacha Boychuka a jednom Mareka Viedenského 3:1, Podoľsk však v druhom dejstve vyrovnal, v treťom išiel do vedenia a domáci vyrovnali v poslednej minúte riadneho hracieho času vďaka Michalovi Řepíkovi. V predĺženi ale rozhodol Chorvát Borna Rendulič. Zverenci trénera Eduarda Zankovca sa v ďalšom domácom dueli predstavia v sobotu 25. novembra o 17.30 h. proti Amuru Chabarovsk.

Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk 4:5 pp (3:1, 0:2, 1:1 - 0:1)

Góly: 6. Viedenský (Kašpar, Řepík), 13. Boychuk (Ebert, Sersen), 20. Boychuk (Genoway, Mikúš), 60. Řepík (Réway) - 15. Siomin (Kopejkin, Katičev), 28. Nikulin (Afinogenov), 37. Švec-Rogovoj, 53. Kopejkin (Lazarev, Nikulin), 63. Rendulič (Afinogenov). Rozhodovali: Gašilov, Kulakov – Deďuľa, Lazarev (všetci Rus.), vylúčení: 2:5 na 2 min., navyše Després (Slovan) 5+DKZ za hru so zdvihnutou hokejkou, presilovky 0:0, oslabenia: 0:1, 7669 divákov.

Slovan Bratislava: Štepánek – Ebert, Sersen, Meszároš, Bačík, Voráček, Barker, Després – Řepík, Viedenský, Kašpar – Genoway, Boychuk, Réway – Skalický, Šťastný, Šerbatov – Mikúš, Hrnka, Sloboda

Viťaz Podoľsk: Karhunen (21. Saprykin) – Mozík, Golovkov, Pautov, Katičev, Gimajev, Voronkov, Lukin – Afinogenov, Nikulin, Makejev – Rendulič, Horák, Vyglazov – Lazarev, Siomin, Kopejkin – Dvurečenskij, Švec-Rogovoj, Vorošilo – Gorochov