Slovan Bratislava - Tobol Kostanaj 2:0 v 2.predkole

NETKY.SK • 13 Júl 2011, 11:37 • 2 min

Slovan Bratislava - Tobol Kostanaj 2 0 v 2. predkole - Futbal Futbalisti slovenského majstra Slovana Bratislava vstúpili do 2.

Futbalisti slovenského majstra Slovana Bratislava vstúpili do 2. predkola Ligy majstrov 2011/2012, resp. do novej sezóny víťazne. V utorok vyhrali na Pasienkoch nad kazašským šampiónom Tobol Kostanaj 2:0 a vytvorili si priaznivú pozíciu do odvety, ktorá je na programe o týždeň 19. júla v ďalekom Kazachstane.
      V prvom dejstve boli zverenci trénera Karla Jarolíma lepší a aktívnejší, prevahu pretavili do gólu Filipa Šeba. Tím trénera hostí Sergeja Petrenka mohol vyrovnať v druhom polčase, keď po vylúčení Juraja Halenára hral presilovku od 67. minúty. Nedokázal to, a navyše inkasoval v 81. minúte z kopačky Karima Guédého.