Slovan Bratislava podľahol v príprave Viťazu Podolsk 2:3 sn

NETKY.SK • 15 August 2014, 07:04 • 2 min

BELLIZONA - Hokejisti slovenského účastníka KHL HC Slovan Bratislava prehrali vo štvrtkovom prípravnom zápase s Viťazom Podolsk 2:3 po samostatných nájazdoch.

Po bezgólovej úvodnej 20-minútovke sa ruský tím v druhej tretine dostal do dvojgólového vedenia - najprv sa strelecky presadil Šitikov a o štyri minúty neskôr Ziazov. "Belasí" však zvládli záver duelu a po góloch Libora Hudáčka a Matta Murleya vyrovnali. Slovan napokon ťahal za kratší koniec v samostatných nájazdoch, na strane slovenského tímu sa presadil len Tomáš Netík.

Zverenci Rostislava Čadu nastúpia v sobotu na ďalší zápas v rámci prípravného kempu vo Švajčiarsku proti HC Lugano.

sumár:
Viťaz Podolsk - HC SLOVAN BRATISLAVA 3:2 sn (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Góly: 21. Šitikov (Grišin), 25. Ziazov (Kousal), rozhod. nájazd. Šitikov -   55. Hudáček (Sigalet, Surový), 60. Murley (Baranka, Vondrka)

HC Slovan Bratislava: Backlund – Baranka, Sersen, Vondrka, Nedorost, Nagy – Sigalet, Štajnoch, Bartovič, Bližňák, Murley – Mojžíš, Brejčák, Jeglič, Tičar, Netík – Mihálik, Luža, Hudáček, Surový, White – Šťastný, Lunter