Slovan Bratislava - APOEL Nikózia 0:2 v odvete 3.predkola

NETKY.SK • 4 August 2011, 09:27 • 2 min

Slovan Bratislava - APOEL Nikózia 0 2 v odvete 3. predkola - Futbal Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v stredu v odvete 3.

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v stredu v odvete 3. predkola Ligy majstrov 2011/2012 s cyperským šampiónom APOEL-om Nikózia 0:2. Po bezgólovej remíze v prvom zápase v Nikózii do play off LM postúpil APOEL.
      Zverenci trénera Karla Jarolíma budú v pohárovej Európe pokračovať v play off Európskej ligy 2011/2012.
      Na takmer vypredaných Pasienkoch diváci v prvom polčase gól, ani čistú vyloženú šancu nevideli. V druhom dejstve išli hostia do vedenia v 58. minúte Ailtonom a o chvíľu Slovan stratil aj vylúčeného Erika Grendela. V nadstavenom čase dal druhý gól hostí Manduca. Na radosť úplne zaplneného, asi 500-členného sektoru cyperských fanúšikov mohol v Bratislave oslavovať postup APOEL.