Slováci v treťom zápase na ME 18 podľahli Rusku 22:30

NETKY.SK • 16 August 2010, 07:42 • 2 min

Slovenskí hádzanári do 18 rokov neuspeli ani v treťom vystúpení na majstrovstvách Európy v čiernohorskej Podgorici. V nedeľňajšom dueli B-skupiny prehrali s rovesníkmi z Ruska 22:30 a budú hrať už len zápasy o udržanie. V úvodnom súboji nestačili zverenci trénera Slavomíra Kroka na mladých Dánov a potom podľahli aj Srbsku.
      Slavomír Krok, tréner SR: "Do tretice sme prehrali. V prvom polčase sme hrali vlažne, zaostávali sme za súperom a nepremieňali vyložené šance. V druhom polčase sa naša hra zlepšila, dotiahli sme sa na rozdiel troch gólov, ale Rusi nám odskočili a vedenie si udržali."