Slavia prehrala s Olomoucom 2:3, body hosťom zabezpečil Lietava

NETKY.SK • 6 August 2013, 06:41 • 2 min

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha prehrali v dohrávanom zápase 3. kola českej Gambrinus ligy s Olomoucom 2:3. V drese domácich sa gólovo presadil slovenský útočník Karol Kisel, ale v 88. minúte už len upravil konečný výsledok.

Víťazný gól zápas zaznamenal ďalší slovenský útočník Ivan Lietava, keď v 80. minúte zvýšil na 3:1 pre hostí. Olomouc získal prvé body v novej sezóne, naopak Slavia čaká na prvé víťazstvo.

sumár - 3. kolo:
Slavia Praha - Olomouc 2:3 (0:1)
Góly: 69. Petrák, 88. KISEL – 35. Šindelář, 61. Navrátil, 80. LIETAVA, ČK: 89. Škerle (Olom.)
/Čonka, Bortel, Kisel a Juhár, Škutka nastúpil v 66. minúte - Lietava odohral 83 minút/