Ramos má vykĺbené ľavé rameno, Real prišiel aj o Balea a Varaneho

NETKY.SK • 16 September 2015, 17:41 • 2 min

MADRID - Španielsky futbalový klub Real Madrid informoval, že obranca Sergio Ramos si v utorňajšom zápase Ligy majstrov proti Šachtaru Doneck (4:0) vykĺbil ľavé rameno.

Stredajšie testy potvrdili zranenie, no "biely balet" neuviedol, koľko bude Ramos pauzovať. Určite by však mal chýbať v sobotňajšom ligovom zápase proti Granade. K zraneniu prišlo v 50. minúte po zákroku Tarasa Stepanenka, ktorý si za to vyslúžil druhú žltú a zároveň červenú kartu. Ramos po faule tvrdo dopadol na ľavé rameno. Po krátkom ošetrení sa vrátil na ihrisko, no v 59. minúte ho vystriedal Nacho.

Real prišiel aj o krídelníka Garetha Balea, ktorý si ešte v prvom polčase poranil sval na ľavej nohe, a taktiež obrancu Raphaela Varaneho. Ten musel odstúpiť cez prestávku pre problémy s členkom.