Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
16. jan. 2022Kristína
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Výkonná riaditeľka Košice Región Turizmus Lenka Vargová Jurková
Výkonná riaditeľka Košice Región Turizmus Lenka Vargová Jurková
26.01.2018 20:31 Domov
VIDEO Košický kraj láka návštevníkov najmä na pamiatky UNESCO; šéfku jeho KOCR ocenil minister
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
26.01.2018 20:31 Domov

VIDEO Košický kraj láka návštevníkov najmä na pamiatky UNESCO; šéfku jeho KOCR ocenil ministerBRATISLAVA - Krajská organizácia Košice Región Turizmus iniciovala už viacero nových produktov cestovného ruchu; zabodovalo najmä "UNESCO na dosah". Šéfka tejto KOCR si počas veľtrhu Slovakiatour prevzala Cenu ministra dopravy a výstavby SR pre Osobnosť cestovného ruchu.


Výkonná riaditeľka Košice Región Turizmus Lenka Vargová Jurková, ktorú ocenil minister Árpád Érsek, to považuje nielen za svoj úspech, ale najmä za ocenenie práce celej košickej krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR). Vidí v tom tiež dobrý signál pre všetky subjekty pôsobiace v košickom regióne v odvetví turizmu.

 

Minister ocenenie udeľuje osobnostiam, ktoré sa zásadným spôsobom zaslúžili o rozvoj cestovného ruchu na Slovensku. Košice Región Turizmus zaujal najmä vytvorením značky "UNESCO na dosah", ktorá dodala destinácii modernú marketingovú, ale aj koncepčnú rozvojovú líniu.

 

"Tento moment si nesmierne vážim. Musím však zdôrazniť, že ho vnímam v prvom rade ako ocenenie húževnatej práce a snaženia celého tímu našej organizácie. Preto patrí aj všetkým mojim kolegom, s ktorými sa snažíme, aby bol Košický kraj stále zaujímavejšou turistickou destináciou," uviedla Lenka Vargová Jurková.

 

 

Zdôraznila ďalej, že dynamický rozvoj cestovného ruchu v Košickom kraji je možný len vďaka efektívnej spolupráci zainteresovaných subjektov. "Podarilo sa nám nastaviť a stabilizovať funkčnú spoluprácu s členskými oblastnými organizáciami cestovného ruchu. Dôležité je ale aj partnerstvo s podnikateľskými subjektmi pôsobiacimi v tomto odvetví. Vo všeobecnosti platí, že cestovný ruch sa rozvíja iba vďaka kvalitnejším službám, a to je spoločný záujem nás všetkých," skonštatovala Lenka Vargová Jurková.reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Juraj Filin, spolupracovník redakcie

Foto:  NetkyNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok