SC: Obhajca MFK Košice pohodlne do osemfinále

NETKY.SK • 8 Október 2014, 19:14 • 2 min

BRATISLAVA - Futbalisti MFK Košice sa na postup medzi najlepších šestnásť tímov Slovnaft Cupu 2014/2015 veľmi nenadreli.

Obhajca trofeje zvíťazil v stredajšom zápase na ihrisku treťoligovej Nemšovej jednoznačne 4:1. Skóre duelu otvoril v 25. min srbský obranca Ivan Ostojič. Už o sedem minút zvýšil z pokutového kopu Dávid Škutka. Domáci v druhom polčase zásluhou Dávida Straňáka sa dostali na rozdiel jedného zásahu, no dve "trefy" Bosniaka Nermina Hasiča v 63. a 73. min stanovili konečný rezultát. "Východniari" nastúpia v osemfinále národnej pohárovej súťaže proti postupujúcemu z dvojice Inter Bratislava - Jupie Podlavice Badín.

Výsledok stredajšieho stretnutia 4. kola futbalového Slovnaft Cupu 2014/2015 - slovenskej pohárovej súťaže (hralo sa na jeden zápas):

FKS Nemšová - MFK Košice 1:4 (0:2) - do osemfinále postúpil MFK Košice

Góly: 58. Straňák - 63. a 73. Haskič, 25. Ostojič, 32. Škutka (z pok. kopu)