Sao Paulo na úvod skupiny s domácom prehrou v Copa Libertadores

NETKY.SK • 18 Február 2016, 08:21 • 2 min

SAO PAULO - Futbalisti brazílskeho FC Sao Paulo prehrali v ich úvodnom zápase 1. skupiny juhoamerického Pohára osloboditeľov doma s bolívijským The Strongest 0:1.

V 5. skupine peruánsky Melgar padol doma s brazílskym Mineirom 1:2, v 6. skupine mexická Toluca pokorila doma brazílske Gremio Porto Alegre dvoma gólmi Enrique Triveria v druhom polčase napriek tomu, že od 35. minúty hrala bez vylúčeného Moisesa Velasca. V 8. skupine čílsky Cobresal prehral doma s brazílskym Corinthiansom 0:1 vlastným gólom Miguela Andresa Escaloneho Armija v poslednej minúte.