Salzburg so Šventom remizoval v Bilbau 2:2, Athletic stratil prvé body

NETKY.SK • 21 Október 2011, 21:17 • 2 min

Futbalisti FC Salzburg v základnej zostave aj so slovenským stredopoliarom Dušanom Šventom remizovali v zápase v F-skupiny Európskej ligy 2011/2012 na pôde Athletica Bilbao 2:2. Hostia skórovali dvakrát na štadióne Sam Mamés v prvom polčase v rozpätí šiestich minút, keď po polhodine hry otvoril skóre Roman Wallner a potom Leonardo, ktorý pripravil aj prvú gólovú akciu. Domáci, ktorí tak prišli o prvé body v skupinovej fáze, vyrovnali vďaka dvom úspešným pokutovým kopom majstra sveta a španielskeho reprezenta Fernanda Llorenteho.

Sumár - 3. kolo EL 2011/2012:
F-skupina:
Athletic Bilbao - FC Salzburg  2:2 (0:2)
Góly: 69. a 75. Llorente (oba z 11 m) - 30. Wallner, 36. Leonardo, ŽK: Cziommer, Leonardo, Lindgren, Gustafsson, Sekagya, Wallner, Pasanen. ČK: 75. Lindgren (po druhej ŽK). Rozhodoval: Lee Probert (Angl.)