7. apr. 2020Zoltán
Rybáriková začala aktívne, v piatom geme dokonca zobrala súperke podanie
22.03.2019 11:32 Šport
Rybáriková neuspela v 2. kole turnaja WTA v Miami, vypadla aj Schmiedlová

Miami - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa s turnajom WTA v Miami rozlúčila v 2. kole dvojhry. V noci na piatok nestačila na pätnástu nasadenú Nemku Juliu Görgesovú, ktorej podľahla za 96 minút 4:6, 5:7.

Rybáriková začala aktívne, v piatom geme zobrala súperke podanie, následne brejk potvrdila a viedla 4:2. Potom však prebrala iniciatívu 15. hráčka svetového rebríčka, ktorá získala štyri gemy v rade a vyhrala prvý set v pomere 6:4. Druhý bol dlho vyrovnaný, koncovka napokon patrila Görgesovej, ktorá v 12. geme zlomila Rybárikovej servis a premenila hneď svoj prvý mečbal. V 3. kole narazí na devätnástku "pavúka" Francúzku Caroline Garciovú.

Už 1. kolo bolo konečnou stanicou pre ďalšiu Slovenku Annu Karolínu Schmiedlovú, ktorá prehrala s Tatjanou Mariovou z Nemecka za 88 minút 4:6, 1:6.