Rusko - ČR 2:0 po 1. polčase, zostavy zápasu A-skupiny

NETKY.SK • 9 Jún 2012, 06:01 • 2 min

Rusko - ČR 2 0 po 1. polčase, zostavy zápasu A-skupiny - Futbal Ruská futbalová reprezentácia viedla po prvom polčase zápasu A-skupiny majstrovstiev Európy nad Českom 2 0.

Ruská futbalová reprezentácia viedla po prvom polčase zápasu A-skupiny majstrovstiev Európy nad Českom 2:0. Skóre piatkového súboja na Mestskom štadióne vo Vroclave otvoril po štvrťhodine hry Alan Dzagojev, zverenci holandského trénera Dicka Advocaata potrestali chyby v súperovej obrane aj druhým gólom Romana Širokova v 24. minúte.
A-skupina, 1. kolo: Rusko - ČR 2:0 po 1. polčase Góly: 15. Dzagojev, 24. Širokov. Rozhodcovia: Webb - Mullarkey, Kirkup (všetci Angl.), 38.000 divákov. zostavy: Rusko: Malafejev - Aňukov, Berezuckij, Ignaševič, Žirkov - Širokov, Denisov, Zyrjanov - Dzagojev, Aršavin - Keržakov ČR: Čech - Gebre Selassie, Sivok, Hubník, Kadlec - Rezek, Plašil, Rosický, Jiráček, Pilař - Baroš