Rus Chugajev zlatý do 84 kg, vo finále zdolal Egypťana

NETKY.SK • 7 August 2012, 06:51 • 2 min

Ruský zápasník Alan Chugajev získal zlatú medailu na OH v Londýne v gréckorímskom štýle v kategórii do 84 kg. Vo finále si poradil s Egypťanom Karamom Mohamedom Gaberom Ebrahimom. Bronzové medaily získali Poliak Damian Janikowski a Danjal Gadžijev z Kazachstanu.
      Rus vyhral vo finále nad bývalým olympijským víťazom do 96 kg 3:0 a získal pre Rusko druhú zlatú zo zápasníckej žinenky. Piateho muža z posledných majstrovstiev sveta nezastavilo na ceste za titulom ani rozrtrhnuté obočie nad pravým okom.