Rona Cup: Skalica aj Trenčín prehrali, remíza Nitry

NETKY.SK • 15 August 2014, 07:48 • 2 min

TRENČÍN - Hokejisti HK 36 Skalica prehrali vo štvrtkovom stretnutí Rona Cupu - Memoriálu Pavla Demitru v Trenčíne s českým majstrom PSG Zlín 0:2. V drese Záhorákov sa predstavil aj René Školiak, ktorý sa rozhodol pokračovať v kariére v Skalici.

V zlínskom drese sa presadili Dominik Matula v 37. min a Dominik Hladiš v polovici tretej tretiny. Reprezentačná dvadsiatka v súboji s Nitrou remizovala 3:3, keď vicemajster vyrovnal v III. tretine zásluhou Tománka. Domáca Dukla Trenčín vo večernom súboji nestačil na Kometu Brno a podľahla jej 1:4. Jediný gól 'vojakov' dosiahol Rožník.

Rona Cup - Memoriál Pavla Demitru - výsledky:
HK 36 Skalica - PSG Zlín 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Góly: 37. Matula (Sedláček, Urbanec), 50. Hladiš (Kubiš)

HK Nitra - Slovensko "20" 3:3 (2:2, 0:1, 1:0)
Góly: 12. Pupák (Slovák, Ordzovenský), 18. Klenko (Bajtek, König), 52. Tománek (Nádašdi, Pupák) - 15. Pavúk (Galis, Danišovský), 20. Giľák (Mendrej), 38. Danišovský (Galis, Petráš)

Dukla Trenčín - Kometa Brno (ČR) 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Góly: 23. Rožník (Šišovský, Bokroš) - 9. Kusko (Vondráček, Pokorný), 16. Svoboda (Káňa, Zohorna), 36. Vincour, 46. Káňa (Svoboda, Dujsík)