Rizzoli po piatich minútach zmenil rozhodnutie o penalte

NETKY.SK • 30 Marec 2014, 15:19 • 2 min

RÍM - V nedeľňajšom zápase 31. kola medzi futbalistami Sassuola a AS Rím sa o rozruch postaral hlavný rozhodca Nicola Rizzoli.

V 36. minúte za stavu 1:0 pre rímske mužstvo nariadil po zákroku Mehdia Benatia na domáceho Nicola Sansoneho v šestnástke pokutový kop. Domáci si už postavili loptu na značku pokutového kopu, ale po asi piatich minútach protestov hráčov oboch mužstiev a konzultácií s asistentmi svoje rozhodnutie arbiter, ktorý bude rozhodovať aj na MS v Brazílii, zmenil. AS Rím napokon zvíťazil nad o záchranu bojujúcim Sassuolom 2:0, keď druhý gól strelil v nadstavenom čase zápasu Brazílčan Michel Bastos.