Testovaných na slovensku
10288
Infikovaných na slovensku
426
Infikovaných svetovo
937560
Úmrtí svetovo
47428
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Štefan Harabin
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Štefan Harabin. Otvorte časovú os udalostí.
Štefan Harabin na tlačovej konferencii.
Štefan Harabin na tlačovej konferencii.
30.01.2019 15:26 Domov
Reportáž: Tlačová konferencia prezidentského kandidáta JUDr. Štefana Harabina
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
30.01.2019 15:26 Domov

Reportáž: Tlačová konferencia prezidentského kandidáta JUDr. Štefana HarabinaBRATISLAVA - JUDr. Štefan Harabin, kandidát na prezidenta Slovenskej republiky, informoval na dnešnej tlačovej konferencii o dôvodoch svojej kandidatúry a detailoch prezidentskej kampane. Za svoje priority označil ochranu suverenity Slovenska, zachovávanie národných a kresťanských tradícií a  nastolenie právneho štátu.


Štefan Harabin kandiduje na najvyššiu funkciu v štáte ako občiansky, národný, nezávislý a nestranícky kandidát. Jeho základným cieľom je urobiť poriadok v štáte.

 

„Budem mať na zreteli spravodlivý právny štát pre každého a budem striktne dodržiavať najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike ‒ Ústavu Slovenskej republiky. Dôvera v štát sa dá obnoviť, povedal vo svojom úvodnom príhovore.

 

„Nastúpim cestu nových rovnocenných partnerských vzťahov v rámci Európy a aj mimo nej. Slovensko nemá žiaden dôvod sa niekomu podriaďovať. Musíme začať rozvíjať naše medzinárodné vzťahy v prvom rade v náš prospech a nie, ako to niekto iný od nás chce.“

 

 

K programovým prioritám Štefana Harabina patrí aj zachovanie slovenských národných tradícií a s tým súvisiaca podpora nášho krásneho folklóru a najmä kresťanstva.

 

„Vidíme obrovské snahy zvonka rozbiť to, čo by sa dalo zhrnúť ako naše kultúrne a náboženské, ale aj morálne tradície,“ myslí si Štefan Harabin, preto vidí práve dnes mimoriadny význam v podpore kresťanstva. 

 

„Osud Slovenska a našich ďalších generácií mi leží na srdci, a my budeme brániť našu identitu, naše tradičné hodnoty, odkaz našich predkov.“  Zdôraznil tiež, že chce podporovať mladé rodiny a zasadiť sa aj o dôstojný život našich dôchodcov.  

 

„Zdravý rozvoj našej spoločnosti je nesporne možné a potrebné aktívne usmerňovať aj z pozície prezidenta. Má na to dostatok zákonných možností a ja viem, ako ich využiť.“ 

 

 

Tím Štefana Harabina predstavil aj logo a slogan kampane, ktorý znie: Za Slovensko, tradície a právny štát. Logo v tvare pentagramu nesie okrem slovenskej trikolóry aj fialovú farbu, ktorá symbolizuje farbu sudcovského talára, ale je aj sviatočnou farbou cirkevných rúch. Pentagram okrem iného symbolizuje v poradí piateho prezidenta novodobého Slovenska. Prezidentský kandidát predstavil aj autobus vo farbách kampane, s ktorým plánuje do 16. marca precestovať Slovensko a stretávať sa s občanmi.  

 

 

Na záver tlačovej konferencie odpovedal prezidentský kandidát aj na mnohé novinárske otázky; medziiným zaznelo aj to, že ako úradujúci prezident do troch dní vypovie Istanbulský dohovor, aj Pakt OSN o migrácii, keďže tieto sú v rozpore s našou ústavou. 

 

Minulý týždeň Štefan Harabin predložil v NR SR bezmála 32.000 podpisov občanov a následne bol zaregistrovaný ako platný prezidentský kandidát. Odo dňa registrácie má pozastavenú funkciu sudcu Najvyššieho súdu.

 

Exkluzívne pre Netky.sk JUDr. Štefan Harabin prezradil viac, akým spôsobom bude komunikovať s voličmi:

 

Kompletný volebný program a iné informácie ku kandidatúre JUDr. Štefana Harabina nájdete na webovej stránke www.harabin-2019.sk

 

Prezidentské voľby 2019: Štefan Harabin

 

Štefan Harabin odovzdal hárky s podpismi na svoju prezidentskú kandidatúrureklama


reklama


Zdroj: P.B. Netky.sk

Foto:  Tlačový odbor Štefana HarabinaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok