Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Jozef Oklamčák a jeho aktivity
29. nov. 2021Vratko
BratislavaBratislava 26°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Jozef Oklamčák a jeho aktivity. Otvorte časovú os udalostí.
Jozef Oklamčák prebral cenu OSOBNOSTI VÝCHODU  KAPURKA
Jozef Oklamčák prebral cenu OSOBNOSTI VÝCHODU KAPURKA
18.02.2019 10:58 Osobnosti
Reportáž: Jozef Oklamčák prevzal ocenenie za naj osobnosť východu
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
18.02.2019 10:58 Osobnosti

Reportáž: Jozef Oklamčák prevzal ocenenie za naj osobnosť východuBRATISLAVA-Na Slovensku i vo svete je meno Jozef Oklamčák spojené najmä so ženskou krásou, nakoľko je zakladateľom súťaži krásy MISS v Československu v roku 1988 a zakladateľom a organizátorm MISS SLOVENSKO a hudobnej ankety SLOVENSKÝ SLÁVIK. Je majiteľom rodinnej firmy- umeleckej a produkčnej agentúry- OKLAMČÁK PRODUCTION, majiteľ spoločnosti ČESKOSLOVENSKÝ LEV. Ako člen aktívne pôsobí vo viacerých renomovaných medzinárodných porotách : MISS EUROPE, MISS INTERCONTINENTAL, TOP MODEL OF THE WORLD, MISS GLOBE, MISS MODEL OF THE WORLD.


Do povedomia verejnosti a do mediálnej pozornosti sa po rozdelení Československa dostal najmä ako zakladateľ, producent, manažér a organizátor súťaže krásy MISS, neskôr MISSIS, MISTER, LADY a hudobnej ankety SLOVENSKÝ SLÁVIK v Slovenskej republike.

 

Okrem toho je organizátorom a producentom aj ďalších televíznych projektov, ako ankety osobnosti ŠARM, ale i MUŽ ROKA, TOP AUTO, MISS & BOY KAMARÁTA, MODELKA ROKA. Je zakladateľom a organizátorom tradičnej JOZEFOVSKEJ PARTY, ktorá sa koná pravidelne v predvečer menín Jozefov 18.marca. Je producentom JOZEFOVSKEJ HYMNY, ale i JOZEFOVSKEJ VODKY, JOZEFOVSKÝCH CIGÁR, JOZEFOVSKÉHO VÍNA, JOZEFOVSKÝCH KLOBÁS a JOZEFOVSKÉHO CHLEBA. Je zakladateľom a zároveň prezidentom projektu ČESKOSLOVENSKÝ LEV, zoskupenia známych a úspešných ľudí, športového, kultúrneho a spoločenského života. 

 

Na snímke: Jozef Oklamčák a Laura Longauerová. 

 

Vo svojich radoch združuje majstrov Európy, majstrov sveta, olympijských víťazov, reprezentantov Českej a Slovenskej republiky, ale aj bývalého Československa. Okrem toho, jeho členmi sú aj známi a úspešní herci, speváci, umelci a osobnosti kultúrneho a spoločenského života, ale aj ľudia ktorí vo svojej profesii dosahujú významné úspechy - známi podnikatelia, politici, právnici, lekári, riaditelia a majitelia firiem. 

 

Od roku 1994 je majiteľ licencií pre medzinárodné súťaže krásy a v prípade MISS MODEL OF THE WORLD aj pre Slovenskú a Českú republiku. Od roku 1995 je spolumajiteľ, najpredávanejšieho, hudobného teens časopisu na Slovensku - KAMARÁT. Je 2 - násobný účastník futbalových majstrovstiev sveta v showbiznise v Moskve. Je odborným garantom súťaže krásy MISS SLOVAKIA OF USA v NEW YORKU i účastníkom mnohých medzinárodných podujatí a členom poroty súťaží krásy v USA, Čine, Japonsku, Rusku, Ukrajine, Libanone, Turecku, Bielorusku, Francúzsku, Arménsku, Kórei, Nemecku, atď.

 

Na snímke: Jozef Oklamčák a Laura Longauerová. 

 

Je majiteľom licencie a ochrannej známky, pre organizovanie MISS EUROPEN UNION, TOP MODEL EUROPEAN UNION a MISS MODEL EUROPEAN UNION pre celú EU.

 

Tento výnimočný rodák zo Sobraniec je nielen odborníkom na ženskú krásu, ale najnovšie aj držiteľom vzácneho ocenenia  "NAJ" OSOBNOSŤ VÝCHODU-KAPURKA. Toto ocenenie doteraz dostalo len 7 osobností: Milka Zimková, Marian Tkáč, Pavol Prokopovič, Rudolf Schuster, Juraj Šteňo, Peter Lipa či Ivana Christová, za zviditeľnenie východniarov v krajine.

 

 

Exkluzívne vo video - rozhovore pre Netky.sk prinášame prvé dojmy a pocity Jozefa Oklamčáka po prevzatí  ocenenia NAJ OSOBNOSŤ VÝCHODU - KAPURKA. Pozrite sa spolu s nami  aj na životný príbeh, tohto vzácneho človeka, ktorí hrdo reprezentuje našu krajinu doma aj v zahraničí. Viac sa dozviete vo videu :

 

.reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: P.B.Netky.sk /osobnosti.sk

Foto:  P.Harum/ Emil Vaško -Plus Jeden DeňNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
BANNER_13_REPLACE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok