Real Madrid zvíťazil v 10. kole Primera Division

NETKY.SK • 31 Október 2015, 18:02 • 2 min

MADRID - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v úvodnom stretnutí sobotňajšieho 10. kola Primera Division na domácom trávniku nad UD Las Palmas 3:1.

V tabuľke potvrdili post lídra, na druhú majstrovskú FC Barcelonu majú trojbodový náskok, ale Katalánci hrali ešte v sobotu od 20.30 na ihrisku Getafe.

"Biely balet" pod vedením trénera Rafaela Beniteza išiel rýchlo do vedenia po chladnokrvnom zakončení Isca už v 4. minúte a v 14. minúte už bolo 2:0. To ôsmym gólom v sezóne La Ligy zvýšil Cristiano Ronaldo, ktorý sa hodil do pekného centra Marcela a krásnou hlavičkou nedal brankárovi hostí žiadnu šancu. Las Palmas síce znížilo, ale v 43. minúte po peknej individuálnej akcii dal na konečných 3:1 Jese. Real má 24 bodov a túto sezónu v lige ešte neprehral.