Real Madrid prehral v pohári so Celtou Vigo, stratil zraneného Benzemu

NETKY.SK • 13 December 2012, 08:11 • 2 min

Real Madrid prehral v pohári so Celtou Vigo, stratil zraneného Benzemu - Futbal Futbalisti Realu Madrid prehrali v stredajšom úvodnom osemfinále Španielskeho kráľovského pohára na ihrisku Celty Vigo 1 2 a stratili aj zraneného francúzskeho útočníka Karima

Futbalisti Realu Madrid prehrali v stredajšom úvodnom osemfinále Španielskeho kráľovského pohára na ihrisku Celty Vigo 1:2 a stratili aj zraneného francúzskeho útočníka Karima Benzemu.

Portugalský hráč Realu Pepe (uprostred) hlavičkuje v súboji s Brojom Oubinom (vpravo) z Viga v osemfinále Španielskeho pohára Celta Vigo - Real MadridFoto: TASR/AP

Ten podľa agentúry Reuters opustil trávnik už po 33 minútach so zranenou nohou a nahradil ho stredopoliar Jose Callejon. "Biely balet" má problémy so zložením ofenzívy, keď jeho ďalší elitný útočník Gonzalo Higuain z Argentíny je tiež zranený. Zverencom trénera Joseho Mourinha, ktorí v zápase prehrávali už 0:2, dal postupovú šancu gól Cristiana Ronalda v 83. minúte.

"Bol to ťažký zápas, ale myslím, že Cristianov gól nám dáva do odvety veľkú nádej postúpiť. Budeme hrať na našom štadióne a sme presvedčení, že sa nám podarí ísť ďalej," povedal riaditeľ "pusiniek" Miguel Pardeza pre Canal Plus.

Súboj v Galícii sa hral za nepríjemného dažďa, skóre otvoril v 54. minúte Mario Bermejo a v 78. minúte skvelou strelou z diaľky do horného rohu bránky náhradného gólmana Antonia Adana zvýšil na 2:0 striedajúci Cristian Bustos len tri minúty po príchode na ihrisko.