Real Madrid padol na pôde Villarrealu

NETKY.SK • 14 December 2015, 07:05 • 2 min

MADRID - Futbalisti CF Malaga pretrhli v španielskej lige negatívnu päťzápasovú sériu bez plného bodového zisku, keď v dueli 15. kola vyhrali na pôde Raya Vallecana 2:1. Hostia otočili skóre v druhom polčase a ich víťazný gól zaznamenal tri minúty pred koncom chorvátsky legionár Duje Čop.

V ďalšom zápase Atletico Madrid otočilo duel s Athleticom Bilbao a vyhralo 2:1. V tabuľke je druhé a na konte má rovnako ako líder a majster FC Barcelona 35 bodov.

Tretiu prehru v La Lige v tejto sezóne utrpeli hráči Realu Madrid, ktorí prehrali na pôde Villarrealu 0:1. O triumfe "žltej ponorky" rozhodol už v 8. minúte Roberto Soldado. Zverenci trénera Rafaela Beniteza nevyužili šancu stiahnuť náskok rivala a majstra FC Barcelona. V tabuľke sú tretí a na vedúcu dvojicu strácajú päť bodov.

Primera Divison - 15. kolo:

Rayo Vallecano - CF Malaga 1:2 (1:0)

Góly: 6. Guerra – 59. Charles, 87. Čop, 9423 divákov.

SD Eibar - FC Valencia 1:1 (1:0)

Góly: 45. Enrich - 85. Junca (vlastný), ČK: 90.+3 Ramis - 63. Orban, 5182 divákov.

Atletico Madrid - Athletic Bilbao 2:1 (1:1)

Góly: 45.+2 Niguez, 67. Griezmann - 27. Laporte, 50.137 divákov.

FC Villarreal - Real Madrid 1:0 (1:0)

Gól: 8. Soldado, 20.468 divákov.