Real bez Ronalda i Balea vyhral v Barcelone nad Espanyolom 2:0

NETKY.SK • 19 September 2016, 08:15 • 2 min

MADRID - Futbalisti Osasuny remizovali v nedeľňajšom zápase 4. kola španielskej ligy s Celtou Vigo 0:0.

Triumf Athleticu Bilbao nad Valenciou 2:1 režíroval dvojgólový Aritz Aduriz, ktorému v oboch prípadoch asistoval Benat Etxebarria. Athletic otáčal nepriaznivý stav, keď hostí už v druhej minúte poslal do vedenia Alvaro Medran. Valencia tak pokračuje v čiernom štarte, keď prehrala aj štvrtý duel v novej sezóne a v tabuľke je posledná.

Real Madrid nastúpil v Barcelone proti Espanyolu bez zranenej dvojice Cristiano Ronaldo, Gareth Bale. Napriek územnej prevahe sa hosťom podarilo skórovať až v závere prvého polčasu. James Rodriguez sa presadil cez dvoch obrancov a prízemnou strelou z hranice šestnástky prekonal domáceho brankára - 0:1. Druhý gól Realu pridal v 71. minúte Karim Benzema, ktorý využil presný center Lucasa. Real tak vyhral aj štvrtý duel v novej sezóne Primera Division a vystriedal Barcelonu na čele tabuľky.